Keratin EKS Profi Hair

Mořský keratin a kolagen   EKS Reconstruct, je profesionální řada pro obnovu struktury vlasového vlákna

 

EKS reconstruct - mořský keratin a kolagenEKS REKONSTRUCT - Účinná profesionální služba na bázi mořského keratinu a kolagenu, s použitím inovační technologie.

ENZYME PRO - Systém spočívající v enzymatické hydrolýze s nízkou molekulární hmotností. Navrací vlasu pevnost ,pružnost , elastičnost a lesk.

Mořský kratin s kolagenem obnovuje vlasovou strukturu, keratin , látka ze které je tvořen vlas, přináší výživu dovnitř vlasu (kortexu). Okysličuje a posiluje vlasy. Vlas je kompletně rekonstruován, nepropustná vrstva (kutikula) je uzavřena a je obnoven hydrolipidní plášť.  Vlasy jsou po ošetření lesklé, silnější, zacelené a na rozdíl od ošetření vlasů Brazilským keratinem, který vlas narovnává, u této metody není změněn charakter vlasů, zůstane jim jejich původní tvar.Po rekonstrukci vypadá vlas pod mikroskopem jako silonové vlákno, vlas je zacelený, uzdravený a lesklý. 

 

PROCES REKONSTRUKCE

1. fáze: Keratinová příprava - znovu navrací keratin a připravuje vlas pro rekonstrukci. Mořský keratin a kolagen je rozdroben do malých částeček pronikajících velmi snadno do kortexu a také do kulikuly.

2. fáze: Olej, který vlasy očišťuje, dále posiluje vlasový kořínek a hydratuje vlasy do hloubky

3. fáze: Kyselinotvorná maska, posiluje vlasy, uzavírá kulikulu a obnovuje hydrolipidní plášť