PRODLUŽVÁNÍ  VLASŮ

S naší revoluční metodou prodlužování vlasů SO.CAP. nepodstupujete žádné riziko poškození nebo znehodnocení vašich vlasů! Výrobce přírodního vlasu evropského typu, kterého používáme Euro SO.CAP. s více jak čtyřicetiletou historií se dnes řadí mezi nejkvalitnější dodavatele ve světovém žebříčku výrobců. Prodloužené Vlasy od SO.CAP. používá řada celebrit.

Aplikace pramenů při prodlužování vlasů

Pro prodloužení vlasů se používá vlasový keratin. Keratin je přírodní součást našeho vlasu, proto zaručuje dostatečnou kvalitu a jistotu v neporušení vašich vlastních vlasů po sundání. Prodloužené vlasy keratinem přirozeně dýchají a proto se neničí, nelámou a neodumírají. Prodloužené vlasy se připevňují speciálními kleštěmi, které rozehřívají keratin a spojují aplikovaný pramen s vaším vlasem. Keratin má vždy barvu vlasů a není vidět. Prodloužené vlasy se po třech až čtyřech měsících odstraňují (v závislosti na růstu vašich vlasů). Při odstraňování se vyvlíkne prodloužený vlas a odstřihne z něj starý kreatin a posléze připevní nový. Prodloužené vlasy jsou použitelné vícekrát. Vlasy od metodou SO.CAP lze barvit, kulmovat, žehlit, natáčet.

Prodlužování vlasů a péče

Pro česání se používá speciální kartáč, který přeskakuje jemné keratinové spoje a nedojde k pocuchání nebo vyvlíknutí prodloužených vlasů. Pro umytí je doporučené používat lehké šampony a balzámy, aby vlasy déle vydržely. Veškeré přípravky vám doporučíme a je možné si je u nás zakoupit.


 

Postup při prodlužování vlasů

Zhušťování vlasů a jejich prodloužení

Vlasy se formují pomocí atraktivní metody prodlužování vlasů keratinem za tepla. Tato metoda je velice šetrná k vašim vlasům a proto ji používají i světové celebrity. Během několika hodin můžete pomocí prodloužení vlasů, změnit a vytvořit novou atraktivní image. Dokonalé prodloužení vlasů se neobejde bez kvalitního přírodního vlasu evropského typu, který se jako jediný dokonale přizpůsobí vašim vlastním vlasům.

Za neodolatelné ceny vám dokážeme vytvořit účesy podle vaší fantazie prodloužením, promelírováním nebo zhuštěním vlasů.

Výhoda metody keratin za tepla při zhušťování a prodloužení vlasů

 

Naše revoluční metoda vám zaručí, že nedojde k poškození či znehodnocení vašich vlastních vlasů!

Průběh při zhuštění nebo prodloužení vlasů

Zákaznice přijde na bezplatnou konzultaci, na niž se rozhodne o ceně a úpravě účesu. Minimální délka vlastních vlasů pro prodloužení je 7 cm.

 • Vytvoření nového účesu trvá přibližně čtyři hodiny.
 • S technologií SO.CAP. nejsou spojena žádná rizika. Prodloužené vlasy se dají ihned sundat a nedojde k poškození vlastních vlasů!
 • Účes můžete kdykoliv obnovit. Obnova je závislá na růstu vašich vlastních vlasů zpravidla jednou za tři měsíce.
 • Účes z přírodního vlasu evropského typu je stejný v každém počasí.
 • Cena prodloužení vlasů se pohybuje v závislosti na délce a typu.

 

Péče o prodloužené vlasy

Vlasy nejsou vyživovány zevnitř a působením vnějších vlivů (mytí, foukání, žehlení, tření o bundy apod.) dochází k rychlejšímu vysušení vlasu. Proto na vlasy používáme vlasovou kosmetiku firmy Euro SO.CAP., která je vyvinuta právě pro tyto vlasy. Doporučujeme nejen používání šamponu a kondicionéru, ale také ostatních přípravků – SO.CAP. 4U (viz podrobný postup – mytí).

Nikdy nechoďte spát s mokrými vlasy! Na noc je nejlépe vlasy lehce svázat do copu nebo culíku, aby se nezamotaly. Kudrnaté pramínky by se neměly česat či fénovat, jinak budou krepaté. Stačí je upravovat prsty.

Česání prodloužených vlasů

Nejvhodnější je používat měkký kartáč se štětinami. Toto je velmi důležité vědět, jinak si můžete připevněné pramínky vytrhnout. Uchopte část vlasů, přidržte si je u hlavy a začněte vlasy česat od konečků a pak přes prostředek pokračujte až ke kořínkům. Nikdy kartáčem nepřejíždějte přes spoj – mohlo by hrozit jeho vytrhnutí. Povrch hlavy pročešte jen lehce.

Mytí prodloužených vlasů

Před mytím si vlasy pečlivě rozčešte, usnadní to následující úpravu. Vlasy umýváme v záklonu,nikdy v předklonu!

U kořínku jemně krouživým pohybem promasírujte pokožku a jemně prošampónujte. Poté naneste menší množství šamponu i na zbytek vlasů a promačkejte do vlasů. Vlasy zbytečně necuchejte. Opakujte ještě jednou a to samé i s kondicionérem.

1–2× měsíčně (a hlavně po nasazení) dopřejte vlasům hloubkovou výživu.

Po spláchnutí kondicionéru,vymačkejte přebytečnou vodu a vlasy zabalte do ručníku a nechte mírně proschnout. Nenechávejte je v ručníku příliš dlouho, aby ručník nenasál všechnu vlhkost a vlasy nevysušil.

Polosuché je opatrně pročešte – měkkým kartáčem. Dále použijte po každém mytí neoplachující výživu pro vlasy a nakonec vetřete Fluid – lesk a výživa pro vlasy.

Investovaly jste nemalou částku na pořízení vlasů, nešetřete proto na vlasové kosmetice, doporučená značka výrobcem SO.CAP.4U. Pravidlo číslo jedna je vyživovat, vyživovat, vyživovat…

Pozor na

 • Vlasové přípravky s větším množstvím alkoholu, chloridu sodného či aminokyseliny (výtažky z ovoce) – mohou poškodit spoj i vysušit vlasy.
 • Pokud chodíte pravidelně plavat nebo se koupete v mořské vodě, doporučujeme používat koupací čepici. Sůl a chemikálie by mohly poškodit vlasové spoje a přesušit vlasy. Totéž platí i pro solárium. Doporučuji taktéž nepřehánět to s návštěvami sauny, kde jsou vysoké teploty

 Máte krátké vlasy, málo husté a sníte o krásných kadeřích modelek, hereček a zpěvaček? Rádi Vám umožníme zažít pocit, krásných sexy dlouhých vlasů…

Změna image, dlouhé nebo krátké vlasy?

Nemáte  představu co by Vám mohlo slušet, v čem byste se dobře cítila? Nebo si ještě nejste jistá, jakou délku vlasů zvolit? Jako názornou ukázku jsme vybrali fotky celebrit a jejich proměn.

 

                    

                             

Dlouhé, krátké vlasy a jejich prodlužování

Prodlužování vlasů je známé, více jak 10 let, ale až nyní jsou kvalitní přírodní vlasy cenově dostupné. Mít krásný účes bylo dříve jen výsadou celebrit a bohatých osobností. Dnes si může dovolit dlouhé kadeře vlasů každá žena
 

Bezplatná konzultace

Na bezplatné konzultaci se domluvíme:

 • Na délce, barvě a typu vlasů
 • Počtu pramenů
 • Celkové ceně za prodloužení vlasů
 • Na termínu aplikace prodloužených vlasů
 • Potřebujete poradit?


Zavolejte nám na tel.: 272 940 783

Objednávka bezplatné konzultace na adrese: Štichova 599, Praha 4 – Háje stanice metra C Háje

 

Ceník prodloužení vlasů

Přírodní prodloužené vlasy rovné a mírně vlnité

Délka prodloužených vlasů

100 pramenů

120 pramenů

150 pramenů

1 pramen

35-40cm

8.000,–

9.600,–

12.000,–

80,–

50-55cm

11.000,–

13.200,–

16.500,–

110,–

65-70cm

14.000,–

16.800,–

21.000,–

140,–

Všechny ceny za prodloužení vlasů jsou uvedeny včetně práce!

Prodloužené vlasy přírodní vlnité a kudrnaté

Délka prodloužených vlasů

100 pramenů

120 pramenů

150 pramenů

1 pramen

35–40cm

11.000,–

13.200,–

16.500,–

110,–

50-55cm

14.000,–

16.800,–

21.000,–

140,–

.

Přírodní prodloužené vlasy Fantasy (Crazy Colours)

Délka prodlužovaných vlasů

100 pramenů

120 pramenů

150 pramenů

1 pramen

35-40cm

8.000,–

9.600,–

12.000,–

80,–

50-55cm

11.000,–

13.200,–

16.500,–

110,–

.

Přírodní prodloužené vlasy Double Color

Délka prodlužovaných vlasů

100 pramenů

120 pramenů

150 pramenů

1 pramen

35-40cm

8.000,–

9.600,–

12.000,–

80,–

50-55cm

11.000,–

13.200,–

16.500,–

110,–

 

 

Obnova prodloužených vlasů

1 pramene prodlužovaných vlasů

100 pramenů

120 pramenů

150 pramenů

35,–

3.500,–

4.200,–

5.250,–


 

Sundání prodlužovaných vlasů

1 pramen prodlužovaných vlasů 100 pramenů 120 pramenů 150 pramenů

                            10.-                1.000,-            1.200,-           1.500,-